23 Diyalog oldu

 1. sqrt Post author

  Sorularınızı bekliyoruz!

  1. Cemile

   Iyi gunler.yuvarlak 10 cm yuksekliginde pasta cemberi al ak istiyorum.7 liraya 11 lirayada 29 liraya da var.farki birinin ayarlanabilir olmasi mi

   1. Yüksel Pastacılık Post author

    Yuvarlak 10 cm lerde punatlı pasta çemberleri var 10 cm yüksek ve argon kayanklılar var. Argon kaynaklılar bir tık daha kalın olduğu için çeliği fiyatları daha yüksek oluyor. Çaplarına göre de değişiklik gösteriri tabi fiyatları. Ama ikisi de rahatlıkla kullanılır sıkıntı olmaz pişmede falan.

 2. tipikpastaci

  Maytap yazınca aradığımı bulamıyorum yardımcı olurmusunuz?

  1. sevda

   Merhaba,yazdığınızda bulabilirsiniz şu an.

 3. Yüksel Pastacılık Post author

  Sayfamızda aramalar kelime bazlı olduğu için direkt olarak aradığınız kelimeyi örtüştürmekte sistem. Ancak maytaplar maytabı şeklinde geçtiği bulmadınız sanırım size kolaylık olsun aşağıdaki linki kullanırsanız istediğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz. http://www.yukselpastacilik.com/index.php?route=product/search&search=mayta

  1. elçin

   merhaba ZN618 STENCİL MOTİF DESENİ 10X33 CM ürün ile şeker hamuruna desen verebilir miyim?

   1. Yüksel Pastacılık

    Elçin hanım merhaba,şeker hamuru üzerine desen verebilirsiniz, ancak royal icing ile veya airbrush ile daha çok belli olur.

 4. kenan

  merhabalar beyaz rengi varmı elinizde

 5. miocookie

  callebautların üretim tarihlerini merak ediyorum

 6. filiz

  merhaba,
  sprey gümüş boya, şeker hamuru üzerine uygulanabiliyor mu ?

  1. Sevda

   Merhaba Filiz Hanım evet sprey yada yenilebilir toz simler şeker hamuru üzerinde kullanılıyor, tozun kaplama alanı daha fazla olur suyla veya etil alkol dediğimiz ürünle toz simi kullanabiliyorsunuz. Spreyide güzel bir şekilde calkalayip dik acıyla sıkarak uyguluyorsunuz.

 7. sinem esen

  merhabalar ayıcık kurabiye kalıbı 2 yazan kalıp için stokta yok görünüyor hemen sağlama imkanımız varmı acaba sormak istedim. çok teşekkür ederim bana cok acıl lazım oldu öğrenebilirsem çok sevinirim

 8. Gulsevim

  Ben giris yapmadan pizza tepsisi siparis ettim yalniz eft sevenegini tikladim ve direkt siparis onaylandi kargom ne zaman gelir nerede takip edeceğim ?

 9. faruk aslan

  merhaba maket pasta yapımı için yuvarlak strafor bakıyorum. en büyük çaplı strafor sitede 36cm görünüyor. daha büyüğü mevcut mu acaba???

 10. ahmet

  çay demleme filtresi ürününün gıdayla temas belgesi var mı?varsa mail atar mısınız satın almak istiyoruz.

 11. ayşe

  Kargo Ücreti ne kadar acaba

 12. mehmet

  merhabalar aromalar su bazlımı yoksa yağ bazlımı

  1. sevda

   Aromalarımız yağ bazlıdır Mehmet bey.

 13. aysun solmaz üstün

  polikarbon gül yapım fiyatı 5.90 olan aparatınızda vidalarda dahil mi..

  1. sevda

   Merhaba Aysun hanım, geç cevap yazabildiğim için kusura bakmayın. Görseldeki üründe sadece 2 adet mavi olan polikarbon çiviler dahildir diğer yan görsel ürünü örnek görselidir dahil değildir.

 14. Mine

  Çapa ve dümen silikon kalıbınızın ebatını öğrenebilir miyim ?

  1. sevda

   Merhaba Mine hanım, geç cevap yazabildiğim için kusura bakmayın. Çapa ve dümen ölçüler en büyükleri 3×3 cm olup diğer küçüklerde 1,5×1,5 ölçülerindedir.

Bir Cevap Yazın